<<< KARAMANNAME >>> » Geneltitle_li=Günceltitle_li=Kültür-Sanat » Bahar Candan’ın Bilinmeyenleri ve Ailesi 13 May 2017 - 11:52

Bahar Candan’ın Bilinmeyenleri ve Ailesi

ASLINDA İŞTE BENİM STİLİM’İN MÜDAVİMLERİ ONUNLA ÇOKTAN TANIŞMIŞTI, AMA GERİ KALANLARIN ADINI DUYMASI MURAT BOZ VE ESER YENENLER’LE YAKALANDIĞI GECE SAYESİNDE OLDU.
Zaten belli bir hayran kitlesi edinmiş olan Bahar Candan, o olayın ardından çok daha geniş bir kesim tarafından merak edilmeye başlandı. İşte Bahar Candan hakkında az bilinen gerçekler: Babası, annesi ve bir çok kişinin tanımadığı küçük kız kardeşi…
17 Şubat 1988 tarihinde dünyaya gözlerini açan Bahar Candan’ın kameralarla tanışması ilk kez iki yıl önce oldu.
Bahar Candan, Benim Stilim All Star adlı yarışmaya katılan ablası Nihal Candan sayesinde ekrana çıktı.
Ondan bir yıl sonra da milyonlarca kişi tarafından izlenen bu yarışmaların katılımcılarından biri olarak gördük Candan’ı.
İşte Benim Stilim yarışmasının en çok dikkat çeken yarışmacılarından biri olarak adını duyurdu Bahar Candan.
Bu, yarışmanın altıncı sezonuydu. Bahar Candan, sıradışı kişiliğiyle ve görüntüsüyle dikkat çekti. Genellikle diğer yarışmacılarla iyi geçinemeyen genç kız, yarışmayı ikinci olarak bitirince aldığı dereceyi beğenmedi ve stüdyoyu terk etti.
Ama Bahar Candan’ın yarışma serüveni bu kadarla kalmadı. Bir sonraki sezonda yine aynı yarışmanın podyumunda boy gösteriyordu.
Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyan Bahar Candan’ın babası ise akademisyen.
Baba Hakan Candan, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi’nde Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı Başkanı. Karamanlı olan Hakan Candan, aynı zamanda Karaman Gündem adlı yerel gazetede köşe yazıyor.
Bahar Candan’ın annesi, ablası Nihal ve küçük kız kardeşi Zeynep Su İşte Benim Stilim yarışmasının bir bölümüne konuk olmuştu.
Bahar Candan’a o bölümde annesine benzemek istediği için sarışın olduğu söylenmişti jüri tarafından. Bahar Candan’ın eğitimci olan annesi kızının ailenin en zeki üyesi olduğunu söylemişti.

KAYNAK : Hürriyet Gazetesi

YORUM YAZIN


BENZER HABERLER

Instagram Sayfamız

Something is wrong.
Instagram token error.
Follow

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi Uefa Küme Düşecekler
%d blogcu bunu beğendi: