<<< KARAMANNAME >>> » Geneltitle_li=Günceltitle_li=Siyaset » Çalışkan Vali Meral’e Çalıştığı Valileri Anlattı . . . 22 Tem 2017 - 19:58

Çalışkan Vali Meral’e Çalıştığı Valileri Anlattı . . .

Karaman Valiliği tarafından düzenlenen programda konuşan Çalışkan, görevine başlayan Karaman Valisi Fahri Meral’a başarılar diledi.
Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, beraber çalıştığı valileri şöyle anlattı: “Ben birçok vali ile çalıştım. Rahmetli İsmet Metin Valimizle çalıştım sosyal demokrat görüşlü olduğu için kendisini İsmet İnönü’ye benzetirdi. Kâtipliğini yapardım bana yazdırmazdı disiplin, kural şartlar içerisinde şirket kurmak, belge getirmek, kitap açmak gibi mantığı vardı. STK’lar bütün kamu kurumları İsmet Metin’e göre şekillendi.
Daha sonra Hasan Basri Güzeloğlu geldi. Bende o zaman İl Genel Meclisi Başkanıyım. Şehrimize gerçekten Hasan Bey çok ivme kattı, hız kattı, düşünce farklılığı kattı. Sayın Valimiz ‘Yapın arkasından her şey gelir’ dedi.Bütün kurumlar Hasan Beye göre şekillenmeye başladı. STK’sından tutun kamu kurumlarına göre.
Daha sonra Fatih Şahin Bey geldi. O Hain FETÖ Terör örgütünün valisi şimdi içeride. O ‘Aman hiç bir şeye karışmam’ dedi, kenara çekildi. Sonra Süleyman Kahraman Vali geldi ‘kim ne yaparsa yapsın’ dedi.Herkes kim ne yapıyorsa yapmaya başladı. Daha sonra Murat Koca valimiz geldi ‘Aman ben müfettişim’ dedi.Bu sefer herkes elini kolunu bağladı hiçbir şey yapılmadı. Sonra Süleyman Tapsız Bey geldi. Ardından yeni Valimiz geldi.
Ben bu bütün süreci incelediğimde Sayın Valimizde şu özelliği gördüm şehirde ortak aklı kullanan hızlı hareket edebilen vatandaş devlet bütünlüğünü sağlamış bir kişi. Bütün kamu kuruluşlarıyla ortak çalışabilecek vizyona sahip. Ben sayın valimize başarılar diliyorum.”

YORUM YAZIN


BENZER HABERLER

Instagram Sayfamız

Something is wrong.
Instagram token error.
Follow

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi Uefa Küme Düşecekler
%d blogcu bunu beğendi: