<<< KARAMANNAME >>> » Eğitimtitle_li=Geneltitle_li=Günceltitle_li=Spor » KARAMAN ECZACI ODASI BİR GÜNDE 4 ANLAMLI ETKİNLİĞE İMZA ATTI 14 May 2018 - 21:57

KARAMAN ECZACI ODASI BİR GÜNDE 4 ANLAMLI ETKİNLİĞE İMZA ATTI

Karaman Eczacı Odası, 14 Mayıs Bilimsel Eczacılık gününde Atatürk Parkında bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. Atatürk Anıtına çelenk bırakılmasıyla başlanan programa eczacılar ve vatandaşlar katıldı.
Çelenk bırakma törenini ardından saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Daha sonra Karaman Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Azime Kağnıcı kürsüye çıkarak bir konuşma yaptı.

BİR GÜNLÜK KAZANÇLARINI “LÖSEV” E BAĞIŞLADILAR
“Hastalıkta sağlıkta, yaşamınızın her aşamasında eczacınız yanınızda” diyerek sözlerine başlayan Kağnıcı, “Biz Karaman Eczacı Odasına bağlı eczacılar olarak bu özel günümüzü daha anlamlı hale getirmek için ‘Özel Günler Paylaştıkça Değer Kazanır’ dedik. Bugün eczanelerimizden elde edeceğimiz bütün geliri lösemi hastalığı ile savaşan çocuklarımızın tedavisinde onlara destek olan Lösev’e bağışlama kararı aldık” dedi

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN KAN BAĞIŞI YAPTILAR
Lösemi ile mücadele eden çocuklar için kan bağışında da bulunacaklarının altını çizen Kağnıcı şöyle konuştu: “Türk Milletinin kara gün dostu olan Kızılay için kan bağışında bulunarak onlara destek olmayı amaç edindik. Bugün gün boyunca Atatürk Parkında yapılacak olan etkinliğimize tüm Karaman halkını davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

RESİM VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI ÖDÜLLERİ VERİLDİ
Kağnıcı’nın konuşmasının ardından, Karaman Eczacı Odası tarafından ortaokul öğrencilerine yönelik yapılan “Benim Eczanem” konulu kompozisyon yarışmasında ve “Senin Gözünden Eczane” yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

LÖSEV YARARINA KERMES DÜZENLENDİ
Ödül törenin ardından yine Karaman Eczacı Odasının LÖSEV yararına düzenlediği kermes açıldı. Kermesten elde edilen gelirin de LÖSEV’e bağışlanacağı açıklandı.

YORUM YAZIN


Instagram Sayfamız

Something is wrong.
Instagram token error.
Follow

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi Uefa Küme Düşecekler
%d blogcu bunu beğendi: